PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837523}

Psie pazury

The Power of the Dog
6,8 46 711
ocen
6,8 10 1 46711
7,5 47
ocen krytyków
Psie pazury
powrót do forum filmu Psie pazury

Szczerze nie znoszę tego filmu. Jego seans był torturą. Czas poświęcony na to filmidło przepadł bezpowrotnie. CIESZĘ się, że oglądałem go z kimś, bo sam to albo bym wyłączył po 15 minutach albo włączył przyśpieszenie x1.5 za które dziękowałem Netflixowi nie raz, nie dwa i nie dwadzieścia <3
Nie wiem po co ten film powstał. Mamy durnowatą alkoholiczkę, pantofla co się daje robić w ch**a nie wiadomo po co, psychopatycznego dziecka, pseudo krypto geja pogrążonego w żałobie po kochanku i całą resztę która jest nieistotna. Wszystko jest od siebie odklejone i nic się tu nie łączy zbytnio.
Film jest nudny, ch**owy, beznadziejnie napisany nie wiadomo o czym i po co jest, nie angażuje i w ogóle jest NIKOMU do szczęścia nie potrzebny. Bo nie reprezentuje niczego interesującego.
Na prawdę mnie wkurzył ten film, tak personalnie. Wyciera sobie mordę różnymi rzeczami i w głupkowaty sposób korzysta z idei westernów.
Ma to jakiś swój klimat. Stylistyka jest ok, scenografia, otoczenie i widoki są klimatyczne. Wizualnie jest ładnie. Ale mimo wszystko było to dla mnie niezjadliwe.
Ewidentnie nie jestem targetem tego filmu i szczerze nie wiem, kto nim jest. Nie wiem skąd zachwyty nad tym czymś :/
Taka jest moja subiektywna opinia. I ta opinia nie jest tylko moją opinią, są jej zwolennicy, a nawet i osoby ostrzej mówiący o tym "dziele"... Dziękuje.

Damian2009

buahahahahahahahha można tylko parsknąć śmiechem :D argumentacja jest zbyteczna, bo głupi i tak nie zrozumie, a mądremu tłumaczyć nie trzeba

ocenił(a) film na 3
Damian2009

Zgadzam się w 100%!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones