PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627554}

Wieczór panieński

Bachelorette
5,0 29 976
ocen
5,0 10 1 29976
4,0 4
oceny krytyków
Wieczór panieński
powrót do forum filmu Wieczór panieński

Jeśli ktoś (tak jak ja) oglądał zwiastun tego filmu i wydał mu się śmieszny, i stwierdził, że pomimo, iż nie jest to co prawda damska wersja Kac Vegas, ani tym bardziej lekka opowiastka o czterech kumpelach niczym "Seks w Wielkim Mieście", ani "Lejdis", ani..., ale pomimo to stwierdził: "Obejrzę, może się pośmieję" to tym osobom mówię stanowczo: Nie, nie, nie, nie... nie tędy droga. Żenujący poziom dialogów i absolutnie wszystkiego. Staram się, przypomnieć sobie bardziej przy-głupawą komedię, ale nie jestem w stanie. Nie wiem dla kogo jest ten film? Kobiety będą mocno rozczarowane i zniesmaczone, a czy mężczyźni zechcą oglądać taki "Wieczór panieński" ?

ocenił(a) film na 6
Beatriz_Pinzon_Solano

Jeśli ktoś oczekiwał na komedię, to zrozumiałe że się zawiódł. Jak dla mnie to czystej krwi dramat i to nawet niezły.

ocenił(a) film na 1
marlett_1

Oo matko. Komentarz napisałam 8 lat temu. Przemierzam najgłebsze zakamarki umysłu i filmu nie pamiętam- co potwierdza tylko, że musiał być kiepski ;-)

ocenił(a) film na 6
Beatriz_Pinzon_Solano

Oglądałam wczoraj inny film z Kirsten Dunst, którą bardzo lubię i tak mnie jakoś naszło na wspominki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones