Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Jak można wogóle porównać Elishę z Kirsten. Dunst ma już za sobą wspaniałą rolę w "Wywiadze z wampirem" i wiele świetnych ról a Cuthbert słynie co najwyżej z obfitego biustu ;]

Sidewinder

i w tym momencie Cuthbert została bardzo fajnie podsumowana;] <brawo>

Sidewinder

a ja widziałam Elishke w HOf wax, ciszy, i kilku innych i była świetna...
kirsten ma też kilka ról w dennych komedyjkach, więc nie wiem co ci cho

Sidewinder

Dokładnie! Brawa dla tej Pani! :)
Popatrzcie w ogóle na filmografię Kirsten, a na filmografię Cuthbert.
Jest różnica? Jest! I to kolosalna!


"Przekleństwa niewinności", "Spiderman", "Elizabethown", "Wywiad z wampirem", "Piękna i szalona" i 100 innych... (z szczególnym uwzględnieniem na to pierwsze) : Cudownie!

To jest zdolna aktorka. Zdolna. I porównywanie jej do Cuthbert jest co najmniej nie na miejscu!

Anulka_2

w 100% popieraw wypowiedź użytkownika Anulka - pozdrawiam fanów Kirsten Dunst!!!

mandaryna

Jeżeli o mnie chodzi to jestem chłopakiem ;p
A Elisha niezła laska ale jako aktorka nie dorasta Kirsten do pięt !!!
Dunst pokonała Cuthbert w rywalizacji o rolę M.J a Elishy nawet w trzeciej części nie chcieli (ubiegała się o rolę Gwen Stacy)
Co do dobrych ról zgadzam się "W ciszy" była niezła ale w "Domu woskowych ciał" zagrała tak jak każda inna aktorka w horrorze...
A Kirsten ile ona ma tych dennych komedyjek ?? "Dziewczyny z drużyny" ?? (która według mnie jest bardzo fajna)
Do znakomitych ról warto dodać również "Zakochany bez pamięci" i "Fakty i akty" gdzie nie miała wielkiej roli ale zagrała fenomenalnie xD

Sidewinder

nom... "Wywiad z wampirem", boski film, i wogle boska Claudia (Kirsten). Bardzo spoko to zagrałaxD

Sidewinder

Nie ma co dyskutować między uriodą a starzem,obydwie są niesamowite.

Elisha Cuthbert - czekam na jej autograf ze stanów z fajoskim zdięciem,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones