Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

szczególnie z uśmiechu, dużo osób mi to mówi :)

ereminka

Że tak zapytam - i co z tego?

Ashsword

nic, stwierdzam fakty ;p

ereminka

Nieciekawe fakty ;)

Ashsword

podobnie jak stwierdzenia ludzi, ze jest niewiarygodnie brzydka lub przepiękna ;p

ereminka

Zapewne chciałaś usłyszeć że jesteś bardzo ładna. I owszem skoro jesteś podobna do K. Dunst to napewno jesteś ładna :)

użytkownik usunięty
Luxman

nie zawsze gdy ktoś jest podobny do kogoś ładnego to on sam tez jest ładny ,no i nie zawsze gdy ktos jest podobny do kogoś brzydkiego to on tez jest brzydki.:) ktoś bardzo brzydki może być podobny do kogoś bardzo ładnego i odwrotnie.:) oczywiscie, to tylko taka ma la dygresja z mojej strony, nie to,ze chce kogos tu urazić.. pzdr

ereminka

Dasz mi swój numer tel? ^_^

ereminka

wrzuć swoje zdjęcie to się wypowiem.

ereminka

Ja podobno też, chociaż na zdjęciu profilowym tego nie widać :c własną matkę strolowałam, że jedno ze zdjęć kirsten przedstawia mnie :).

QEDUO

no ja kiedyś dodałam jej fotę na fb i znajomi myśleli, że to ja :d witaj w klubie podobnych do Kirsten xd

ereminka

I nagle wszytskie jesteście podobne do Kirsten xd

ereminka

Ja jestem podobny do tego gluta z filmu "Blob: zabójca z kosmosu". Chcesz mój numer?

Grifter

dawaj!

ereminka

wg. awatara to masz więcej sierści od niej:)

ereminka

Na pewno jest to bardzo przydatna informacja na forum filmowym, oceniającym grę aktorską aktorów. Będę zupełnie szczera nikogo to nie obchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones