Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Zastanawia mnie jak to sie stało że Kiki jest dopiero na 180 miejscu, podczas gdy Kate Hudson dumnie zajmuje mijesce w pierwszej 50tce. Wiem, ze Dunst nie grała nigdy ról w specjalnie ambitnych wymagajacych myslenia filmach, ale w kazdym pokazuje ze jest warta nazwania ją aktorką. Daleko jej do gwaizd w stylu Meryl Streep czy Diane Keaton ale zasługuje na miejsce w rankingu ! Tym bardziej też mnie dziwi że na miejscu 19 znalazła sie dziewczyna, która znam jedynie z filmów dla nastolatek

hananas

Wszyscy wiemy, że te rankingi nie są zbyt wiele warte. Ważne jest to ze kazdy z nas ma swój prywatny 'ranking', ceni sobie takich a nie innych aktorów itd ;)
A do Kirsten mam wielki szacunek, zwłaszcza po tym gdy obejrzałem 'wywiad z wampirem'- po pierwsze- ktora aktorka moglaby tak dobrze zagrac w tym wieku? Po drugie- ktorej aktorce by zupelnie nie odwalilo po takiej dobrej roli w tak mlodym wieku? Odpowiedz znamy ;)

hananas

paranoidalny sposób liczenia średniej - nie bierze się pod uwagę stosunku ilości głosów, tylko wylicza zwykłą średnią arytmetyczną. w efekcie jakieś jednoserialowe laski, które mają tysiąc głosów po 8 są wyżej niż prawdziwe aktorki z 7000 zróżnicowanych głosów. paranoja tego serwisu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones