Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Na poczatku ja nienawidzilam, ale jak obejzalam z nia wiecej filmow to ja polubilam..A teraz jest moja ulubiona aktorka ^.^ ! Ona jest swietna..I ma taka oryginalna urode ^^ Dobra aktorka i sliczna !

użytkownik usunięty
Dark_Elve

Jestem mało zorientowany jeżeli chodzi o twórczość Kristen, ale kiedy zobaczyłem Ją w Spidermanie zakochałem się w jej grze i urodzie. Może lepiej nie będę oglądał już jej filmów żeby nie przeżyć czegoś w rodzaju zawodu miłosnego! A może jednak...Warto!

użytkownik usunięty

Taaaa ... a ja po obejzeniu Spidermana nie za bardzo ja lubilem, dopiero gdy w moje posiadanie wpadl film virgin suicides, zobaczylem jaka jest piekna, a co najwazniejsze swietna aktorka :) Oczywiscie polecam wszystkim ten filmik

:]
W 'Wywiadzie z Wampirem' tez byla fajna XD !
A jesli chodzi o ogladanie z nia filmow - To naprawde warto !
A tak w ogole to Ja tez jestem zakochana w aktorze ;P.

użytkownik usunięty
Dark_Elve

Uwielbiam Kristen jest przecudowna najpiękniejsza gra świetnie.Wiele bym dał za spotkanie z nią.

użytkownik usunięty

Kocham Kristen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dark_Elve

Hejloł. to nie jest strona o KRISTEN
tylko Kirsten xDD

o Kirsten Dunst

Pozatym. jest dobrą aktorką :)
I ma dość orginalną urodę

babiczka0_2

mi jej uroda pasuje :> jak i gra aktorska, wlasnie jestem w trakcie maratonu z co ciekawszymi filmami w ktorych grala

kani

Uroda hmmmm..... na ten temat by pisać tomiki wierszy jest piękna i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones