Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Wprost uwielbiam filmy z jej udziałem - kiedy pojawia się na ekranie, ryczę ze śmiechu. Aktorka? O, może kilka lat temu, w roli Claudii, przez sympatię do Kronik Wampirów ;)

Lucypsien

Juz sie ucieszylam ,ze ktos podziela moją opinię, a to tylko Ty ;P
Wiesz co zrobią teraz inni? Albo poproząCię o przstawienie argumentów ,albo uznają Twoj temat za prowokację ;) (Skad ja to znam? ;) A propos - nowa notka na blogu ;P
Niewazne - zgadzam się ;)
Tak w ogóle to gdzie ona grała? Bo juz nie pamętam....

Lucypsien

Ups, napisałam grała? Przeprzaszam , to z przyzwyczajenia, bo zawsze pisze o aktorach ;)
Widziałas zwiastun do Spidermana 3? Jest cien nadziejii ,ze Krwawa Mery zginie xD

Lucypsien

Hej, Kirsten to naprawdę dobra aktorka.
Jak na swój wiek ma naprawdę imponującą filmografię! Pozatym jest bardzo ładna, tylko niewiem kto dał tutaj tą fotkę. Ta jest paskudna ;/
Czemu jej nielubicie? Heh, może rzeczywiście jak już tu ktoś nadmienił, chcę argumentów, ale no bo poprostu was nierozumię xD
Ale ok, wiem że każdy może mieć swoje zdanie...

Anulka_2

Może są zazdrosne ??? i tak chyba jest ... filmografie ma zaj****tą jak na wiek 24 lat .... Lecz zwróćcie też uwagęże inni zaczynali brać udział w filmach w wieku 20 lat, gdy Kiki pojawiła się na ekranie w wieku 3 lat :] a 1 film w którym zagrała to "wywiad z wampirem" w wieku 12 lat... Apropo jest bardzo ladna ... wręcz urocza ..... XD nie wiem jak możecie tak mówić :P jesteście okropne :P zazdrość robi swoje :D w końcu zazdrościć to rzecz ludzka XD

MaX_35

Tak , bo jak ktos sie komuś nie podoba, to to odrazu jest zazdrosc. Geniusze.
Nie liczy się długośc tylko jakośc.
A Kiki jak widzą wszyscy pamięta sie tylko z wywiadu. Jedna wybitna postac na tyle filmów. Zupełnie jak piosenkarka jednego przeboju.
Poza tym , radze przeczytac Wywiad....
pozdrawiam

Mantra_2

To kwestia gustu :] kazdemu podoba sie co innego i na odwrót :] Ja uważam że jest spox .. :] i mi sie podoba jako kobieta i wogole :P Charakter to zupełnie inna sprawa :D

Pozdro 4 all :D

Lucypsien

nie wiem co wy chcecie od niej dobrze kolega wyrzej powiedzial ze jak na swój wiek to ma niezłą filmografie ale mniejsza z tym według mnie jest ok i tyle

Lucypsien

Kirsten Dunst nie jest ani ładna, ani jakoś wybitnie inteligentna, ALE jest niezłą aktorką. Talentu jej nie brak, niestety ma na swoim koncie dopiero trzy dobre filmy (Wywiad z wampirem, Przekleństwo niewinności, Maria Antonina), reszta to komercja - te Spidermany, Elizabethcośtam czy Dziewczyny z drużyny. Zjedli ją ci wszyscy marketingowcy z Hollywood, bo dobrze się nawet zapowiadała..

Imponująca filmografia, hę? Bo co, bo Coppola, czy bo MTV ją wielbi? Ludzie, Coppola jest świetną reżyserką, wyłowiła Dunst, ale jednak żadna to jest filmografię. Imponującą filmografię jak na swój młody wiek to ma Scarlett Johansson albo Natalie Portman, bo nie robią z siebie poświewiska grając w komediach romantycznych dla nastolatek, tylko w poważnych filmach, które coś wnoszą do coraz bardziej nudnej kinematografii.


Pozdrawiam. :)

dolly_shiller

Aktorek nie ocenia się na podstawie urody, to można modelki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones