Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Na jaką cholerę jej ten Spiderman. Ona się tam tak marnuje że ojejku :/

WEJDER

żeby zrobiło się o niej głośniej? Nie wiem. Ale faktycznie, nie pasuje do takich produkcji.

paulinako

A do jakich produkcji pasuje?



______________________

Gnat

Przekleństwa niewinności, Maria Antonina, Zakochany bez pamięci... w tym była dobra. Nie superefekciarskie filmy akcji.

paulinako

faktycznie drugo-planowka nie bardzo jej styka.. zasluguje na 1 plan;). Z tego co wymienilas widzialem tylko zakochanego, ale i tam zagrala na tyle by zyskac sympatie.. 10 of 10

wojteck

To obejrzyj koniecznie 'Przekleństwa niewinności'. Wg mnie jej najlepszy film. Idealna do tej roli.

paulinako

Niestety to Spiderman przyniósł jej popularność. Tę największą. Ja ją ubóstwiam za rolę Claudii w "W wywiadzie z wampirem". No po prostu genialna! Nie widziałabym nikogo inego w tej roli.

I_am_a_Bad_Girl

Ach, Spidermany dwa pierwsze to niezłe filmy są, przy czym trzeciego nie widziałem. I nie wyszło jej to na złe; nie jest tylko z tą rolą kojarzona. W 'Przekleństwach niewinności' rzeczywiście zagrała świetnie. Do tych lepszych ról z jej dorosłej kariery zaliczyłbym 'Uśmiech Mony Lizy', wspomniany wcześniej 'Zakochany bez pamięci' oraz 'Crazy/Beautiful'. Filmy z jej udziałem wchodzące w 2009 roku zapowiadają się bardzo obiecująco.
/a na mnie czeka jeszcze Arytmetyka Diabła, mam nadzieję, że znowu mnie Kirsten oczaruje :] /

Gnat

No tak, ale te europejskie trolle (zapożyczone z forum TDK), gdy widzą ją w top 100 to: "Co ona tu robi? Przecież grała w spidermanie!". O to mi chodzi. Fakt, że źle nie zagrała, ale komercja rządzi ludźmi. Zazwyczaj...

WEJDER

według mnie w spidermanie była naprawde niezła. w każdym filmie jest niezła

WEJDER

w spidermanie mnie akurat Kirsti nie zachwyciła, ma wiele innych świetncyh ról i zgadzam sie z opiną ze to akurat w 'przeklenstwach...' dala popis aktorstwa, niewiele mówila, grała miną, spojrzeniem, coś niesamowitego, jak na taką młodą wówczas osóbke. Bardzo mi przypomina w tym filmie Gwyneth Partlow w "Wielkich Nadziejach"

hananas

W "Przekleństwach niewinności" była najlepsza.
Świeża, fascynująca.
Tak tylko ona potrafi.

WEJDER

Marnuje? Dla mnie jest największą wadą filmu, chociaż zgodzę się z opinią, że lepiej by było gdyby tam nie grała. Może spiderman zyskał by trochę wyższe noty w moim mniemaniu gdyby nie ona.

użytkownik usunięty
cokane87

Zgadzam sie z toba - beznadziejna rola w Spidermnanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones