Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Kiedys, kiedy obejrzalam pierwsza czesc Spidermana po prostu sie w niej zakochalam. Potem zaczelam ogladac film za filmem wlasnie z jej udzialem. Nie moglkam sie na nia napatrzec. Moze nie obejrzalam najwiekszych hiciorow, ale mysle ze takie filmy jak Spiderman i 2 czesc, Piekna i szalona, Elizabethtown, Dziewczyny z druzyny, Wimbledon, Sztuka rozstania, Usmiech Mony Lizy i Jumanji sa naprawde godnymi podziwu filmami. Zbieralam o niiej wszelkie materialy, zdjecia i co popadanie.Wprost oszalalam na jej punkcie. Ale kiedy dowiedzialam sie, ze Kirsten znajduje sie na odwyku, cos we mnie peklo. Przestalam sie nia interesowac. Przestalam zbierac o niej woadomosci i zdjecia. Teraz to wszystko gdzies mi sie wala w pudelku. Czytalam kiedys z nia wywiad i zarzekala sie,ze nigdy nie brala i nie bierze ani norkatykow i nie pije. Ten wywiad byl strasznie dawno temu. ale byl takze najlepszeym wywiadem jeki czylalam kiedykolwiek. Naprawde znakomity. Przeczytalam go w gazecie Twist. Kupiulam te gazete, tylko ze wzgledu na nia. I nie zalowalam. Bylam barzdo dumna, ze moja ukochana aktorka jest taka fajna dziewczyna. Ale kiedu runela plotka,ze znajduje sie na odwyku jakos tak, no nie wiem, przestalam ja luboc. Uwielbiam ogladac jej filmy, bo sa naprawde wspaniale. Ale jesli chodzi o nia samo, to zmienilam o niej swoje zdanie. I bardzo tego zaluje! :(

mela1993_5

Ej tak nie można. Każdemu się zdarza słabszy okres. Przeciętni ludzie też wpadają w nałogi, ale mają to szczęście, że nie są na świeczniku i nikt o tym nie wie... Więc się nie załamuj. A jeśli już koniecznie chcesz to powiem ci, że wszystko się kiedyś kończy. Miłość do idola też. Chyba, że się poprzestanie na obserwowaniu jego życia zawodowego, ale to jest w praktyce nie do zrobienia. Szczerze i "na wieki" można lubić i kochać tylko tych ludzi, których się zna, bo im można wybaczyć wady i uchybienia. Z idolem nie jest już tak łatwo. Raz zawiedzie i wtedy boleśnie sobie uświadamiasz, że to nie ten człowiek, którego tak uwielbiałaś jeszcze jakiś czas temu... Więc pozostaje się tylko z tym pogodzić i żyć dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones