Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Ona, Keira Knightley i Natalie Portman to aktorki z wielką klasą! Jeśli ktoś się nie zgodzi to niech to uzasadni!

Michael_28

Ona...ok...Portman...ok. Ale Keira nie...Jest słabą aktorką, która przez pewien okres jechała na tym, że uważano ją, że jest podobna do Portman. Gdyby nie 'piraci' nikt by dziś o niej nie słyszał. Poza tym, gra bardzo słabo. Kirsten o wiele lepiej, ale Portman i tak jest poza konkurencją. Natalie to najlepsza młoda aktorka!!!

Kristofer

Zgadzam sie,że Portman jest bardzo dobrą aktorką, można powiedzieć najleprzą tego młodszego pokolenia...No, ale ilke jest przeciesz aktorów, aktorek które wybiły sie dzieki jednej roli...Czy o Kirsten usłyszelibyśmy gdyby nie zagrała w Wywiadzie z Wampirem, czy byłoby o niej głośno gdyby nie rola w spider-manie...A Keira Knightley
hmmm...uważam że jest dobra...No w końcu ma parę naprawdę godnych uwagi filmów, choćby "Duma i Uprzedzenie", "Jedwab" albo jeszcze "Domino" czekam na rwoją opinię

Michael_28

No coprawda jeden film to był nieporozumienie, mowa o Obłędzie...to było naprawdę kiepskie...No i zapomniałem o Królu Arturze!

Michael_28

Mnie najbardziej zdziwiło, że dostała nominację do Oscara za 'Dumę i Uprzedzenie'. Nie wiem, czym Akademia się kierowała...chyba tym, że jak ją nadal będą porównywać do Portman, to żeby mówili, że obie miały nominacje do Oscara. Tyle, że Portman za rolę w 'Closer' sie należał...dobrze, że chociaż Złotego Globa dostała.

Kristofer

Mam identyczne zdanie. Natalie w ogole nie powinno sie wymieniac przy Kirsten,a tym bardziej przy tej paskudnej Keirze! Kirsten urzekla mnie rolą w "pięknej i szalonej" i oczywiscie w "wywiadzie z wampirem", a Keira to porazka! Swoj sukces osiagnela dzieki urodzie, choc i ona stoi u mnie pod znakiem zapytania. Portman jest najlepsza:P

Michael_28

Kirsten i Natalie są świetnymi aktorkami. Natalie stworzyła wspaniałą kreację w Closer, a Kirsten przede wszystkim w Przekleństwach niewinności. Keira jest przeciętna...ale generalnie lubię ją, ponieważ widze że teraz mądrzej dobiera role i z pewnością nas czymś zaskoczy.

Skylaria

Porównywanie Keiry, Portman i Naltalie jest trochę bezsensowne...bo Kirsten i Natalie mają większe dośwaidczenie... Keira nie gra tak długo jak one...Keira użeka swą urodą i klasą...Aktorką jest dobrą, nie wyśmienitą ale dobrą....Poczekajmy jeszcze 5 lat i zobaczymy co ma nam do zaoferowania...

Skylaria

Porównywanie Keiry, Portman i Naltalie jest trochę bezsensowne...bo Kirsten i Natalie mają większe dośwaidczenie... Keira nie gra tak długo jak one...Keira użeka swą urodą i klasą...Aktorką jest dobrą, nie wyśmienitą ale dobrą....Poczekajmy jeszcze 5 lat i zobaczymy co ma nam do zaoferowania...

Michael_28

Dla mnie takie porównania też sa zupełnie bezsensowne .... Po co porównujecie je do siebie .. kazda jest inna .. ma swoje dobre i złe strony .. ja osobiscie uważam ze w kolejnosci z tego grona najlepsze sa Kirsten , Kiera i Portman .... ale to jest moje zdanie .. kwestia gustu :] ale tak jak pisze .. osobiscie uważam ze Kirsten jest najlepsza :] potrafi wczuc sie w role :P np w Spidermanie ... mimika twarzy sama mówi za siebie ... świetnie potrafi wyrazic emocje bez słów ... to by było na tyle :P Pozdro

MaX_35

zgadzam się z przedmówcą ;) ja jeszcze dodałabym do tego grona Christię Ricci ;)

MaX_35

zgadzam się z przedmówcą ;) ja jeszcze dodałabym do tego grona Christinę Ricci ;)

Lindsey

natalie portman zagrala na najwyzszym poziomie w dwoch filmach-closer i v jak vendetta,za pierwszy powinna dostac oskra za drugi tez ale ten film mimo ze swietny nei jest zauwazany,niestety...co do keiry to nei wywarala na mnie jakiegos specjalnego wrazenia,jedzie na urodzie,porownywaniu do portman i tym ze zagrala w paru medialnych filmach,na ktore ludzi pojda bo musza a nie dlatego ze sa dobre.dunst nie jest taka zla,ja dalabym ja posrodku calej trojki wyzej wymienionych akotrek.

wissenna

Kristen! O nie! W gazetach pisza ze nie ma stylu i nie umie sie porzadnie ubrac. zreszta gra w kiepskich filmach, phi. Jest dobrza znana tylko przez role dziewczyny spidermana. Keira jest za to kwintesencja klasy.

cudko

keira kwintesencja klasy?no to mnie zatkalo...kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale nie przesadzajmy!!! a poza tym to o czlowieku nie swiadczy jak sie ubiera i to co pisze w popcornie albo innej ,,gazecie" tego typu

wissenna

ale temat dotyczy klasy a ubior idzie w parze z klasa, stylem, nieprawdaz? ;/

cudko

no coz masz racja, ale i tak nadal nie lubie keiry

Michael_28

O nie nie nie, Keira i Natalie nie ośmieszają się przynajmniej w kretyńskich komediach romantycznych jak Kirsten - i dlatego uwazam ,ze między nimi dwiema a trzecią Kikijest wielka przepaśc.
Kiki, jak na swoją długą filmografię ma moze dwa dobre filmy ("Wywiad..." i "Przekleństwa niewinności"), reszta to, niemal wyłącznie, komercyjne gówno , glupotą dorównujące American Pie.

A Kirsten nie potrafi grać.
Ona tylko wystęuje.
Jak statystka.

pozdrawiam

Mantra_2

Oczywiście,jasne, filmy z Kirsten to komercyjne dno, a Keira Knightley potrafi z pewnością coś więcej niż wdzięcznie dygać i piszczeć '' Och, Wiiillll!!!'' To pisklątko nigdy nie dorówna Kirsten, o Natalie nie wspomnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones