Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro sezon 6, odcinek 4
odcinek Czarne lustro (2011)

Mazey Day

41m
4,3 3 584
oceny
4,3 10 1 3584
Czarne lustro
powrót do forum s6e4

Ja rozumiem że przekaz miał być silny, ale jeśli kogoś stać tylko na taki koncept jesli chodzi o scenariusz i zakończenie, to ewidentnie brakuje mu polotu, mocne rozczarowanie, powtorze to raz jeszcze - po przejsciu do netfliksa ten serial zalicza równie pochyłą, niestety. Pierwsze 2 sezony wybitne.

ocenił(a) serial na 2
blackbird_2

Totaaaalnie się zgadzam. Zobaczyłem jakieś 3 randomowe komentarze które oceniły ten sezon na 10 i się załamałem. Ale cieszę się że ludzie widzą jakie to G*wno. 2 pierwsze sezony bardzo dobre.

blackbird_2

Również dołączam do grona rozczarowanych 6. sezonem (z bólem serca)

blackbird_2

Również dołączam do grona rozczarowanych 6. sezonem (z bólem serca)

blackbird_2

Moim zdaniem potwór to metafora - stan psychiczny, do jakiego doprowadzili ją paparazzi, narkotyki (wypadek, zabójstwo, ucieczka…).

ocenił(a) serial na 8
Gaia_3

zgadzam się - oraz że zaszczucie przez paparazzich może człowieka zmienić w potwora, tyle że serial poszedł w dosłowność i dostaliśmy wilkołaka.

ocenił(a) serial na 10
Gaia_3

obejrzec slaby odcinek i na sile szukac w nim jakichs metafor.. w kontekscie black mirror ten odcinek to nieporozumienie..

ocenił(a) serial na 7
blackbird_2

jest gorzej niż źle, 6 sezon powstal chyba tylko po to żeby promować woke diversity lpgt

ocenił(a) serial na 10
davidns

Zgadzam się w 100%

blackbird_2

Tragedia 2/10

ocenił(a) serial na 10
blackbird_2

Prawdę mówiąc to chyba bym wolał jakieś kontrowersje. Głowna bohaterka mogła być lesbijką, Policjant gejem wyznania mojżeszowego a w trakcie walki mógłby pojawić się Prezydent USA który z amerykańską flagą zagrzewałby amerykańskich chłopców do walki. Przynajmniej wprowadziłoby to trochę ognia do dyskusji.

Ale serio, wilkołaki? To już dowolny odcinek "M jak miłość" ma wiecej finezji... Coś Domino wiele szczęścia nie przyniosła ze sobą...

blackbird_2

Od Brandersnatch to już niemalże tylko: depresja, przemoc, plugastwo - niczym właściwie nieuzasadnione. Mam wrażenie że taplam się w syfie bez żadnego sensownego powodu - siekierezada, fekalia, krew... Poprzednie sezony też już jechały po równi pochyłej, ale jeszcze można było przymknąć oko, a tu jedyny pomysłowy odcinek zabili brakiem spójności logiki.

ocenił(a) serial na 9
blackbird_2

A co niby w tych dwóch pierwszych sezonach było takiego wybitnego? Premier dymający świnie?
Moim zdaniem ten sezon na pewno nie jest gorszy od pierwszego i drugiego , jedynie 3 i 4 był na dużo wyższym poziomie.
Generalnie 6 sezon nie był zrobiony na odp..ol, każdy odcinek ma zupełnie inny klimat oraz multum ester eggów, ale jak ktoś ogląda tylko rozmyślając jak się zakończy odcinek, by później krzyknąć "wiedziałem, że tak się skończy" no to może sporo rzeczy po drodze umknąć...

ocenił(a) serial na 9
marulek

Ludzie narzekają na wszystko bo są dla nich teraz ciężkie czasy. Przeszłość bardzo często kojarzy nam się z czymś przyjemnym, bo przecież "kiedyś to bylo" i wszystko było lepsze, smaczniejsze, filmy bardziej ambitne, mieliśmy mniej problemów, jedzenie było zdrowsze, ludzie więcej czasu spędzali na powietrzu, kredyty były tańsze itd... Mi osobiściesezon 6cakiem się podobał. Nazwałbym go takim "powrotem do analoga" gdyż wszystkie odcinki za wyjątkiem pierwszego miały coś wspólnego ze "starą nowoczesna technologią" i przez taki pryzmat na to patrzę. Nie chcę już rozwijać wątków poszczególnych odcinków ale powiem tylko jedno... Ktoś kto ocenia cały serial Black Mirror na 1 poprzez pryzmat tylko jednego sezonu, powinien mieć zakaz prawa głosu na tym portalu. Jak można w takim afekcie psuć ocenę czegoś kontekście całościowym naprawdę dobrego???

ocenił(a) serial na 9
blackbird_2

Ano brak pomysłow. Zapsuli fajny serial bezpowrotnie. Nie po to człowiek czekał tyle na takie g*wno

ocenił(a) serial na 8
susanjones

Dlaczego bezpowrotnie? Czy stare odcinki stały się przez to jakoś gorsze? Czy następny nie może być lepszy? Osobiście wątpię, żeby następny o ile powstanie byłby lepszy, ale ogólnie nie jest to niemożliwe.

ocenił(a) serial na 9
blackbird_2

Straszny stolec ten sezon

ocenił(a) serial na 7
blackbird_2

W mojej opinii Black Mirror to nie tylko technologia, ale i obraz rozwoju społeczeństwa. W tym końcówka to symbolika i mimo, że aktorka goniona przez paparazzi stawała się zwierzęciem to nie ona nim tak naprawdę była i taki przekaz miał autor moim zdaniem na myśli. A więc jak najbardziej pasuje do BM.

ocenił(a) serial na 8
blackbird_2

„pierwsze dwa sezony wybitne” i serial oceniony na 1? czegoś tu nie rozumiem

ocenił(a) serial na 9
blackbird_2

Najgorszy odcinek całego serialu.

ocenił(a) serial na 8
blackbird_2

Serio dałeś jedynkę serialowi przez kilka słabych odcinków? xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones