PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648190}

Bling Ring

The Bling Ring
5,2 55 949
ocen
5,2 10 1 55949
5,0 26
ocen krytyków
Bling Ring
powrót do forum filmu Bling Ring

Film o tym..

ocenił(a) film na 3

..jak małoletnie, bogate pustaki okradają pełnoletnich bardzo bogatych pustaków, żeby się do nich upodobnić. Na dodatek zgodnie z zasadą "sekretu" że podobne przyciąga podobne :)

ocenił(a) film na 3
2222

Normalnie doczepiłbym się do Ciebie, że spoilerujesz, ale po obejrzeniu filmu moge powiedzieć: oby któś to przeczytał, wkurzył się na spoiler i nie zobaczył filmu, bo STRATA 90 minut życia...
Chciałem obejrzeć ze 2 filmy przed snem, obejrzałem tylko ten i juz mogę iśc spać, taka "akcja"

"gatunek: Dramat, Komedia, Kryminał"
really?
Dramat- ze scenariuszem
Komedia- ocena 5,3/10 na filmwebie, dużo lepsze filmy mają nie raz takie oceny jak te badziewie...
Kryminał- hm, bez komentarza?

Jeżeli ktos szanuje swój czas to nie polecam oglądania tego badziewia.

ocenił(a) film na 6
kowal1528

To czemu dałeś 3/10 a nie 1 skoro to dla ciebie takie badziewie?

ocenił(a) film na 3
lussi13

Ponieważ dając 1 miałbym tylko dwa rankingi oceniania, gdy zły 1, gdy dobry 10.
Nie pamiętam czemu dałem 3, ale widocznie coś mi się spodobało w filmie, by dać te 3 :)
Są filmy zasługujące na 1, oszczędzam oceny na takie :D

Nie mniej jednak, skoro użyłem słów "Jeżeli ktos szanuje swój czas to nie polecam oglądania tego badziewia." to oznacza, że szkoda marnować swojego czasu, oczywiście względem mojej oceny :)

kowal1528

Co do "Sekretu" tylko pustak by o nim napominał

ocenił(a) film na 3
lussi13

Zgadzam się z "kowalem" (oraz z założycielem wątku). Dla mnie film nie zasługuje na "1" -- bo nie obraża mojego poczucia smaku tematem ani realizacją. Zrobiony jest całkiem całkiem, a temat jest, jaki jest. Banalny głupi, ale to nie powód, żeby dawać za to filmowi "2" lub "1", które to oceny traktuję jako znak ostrzegawczy przed filmami, które mogą człowieka zgorszyć (oczywiście, w ujęciu estetycznym) i które w ogóle nie powinny były powstać.

Ten film mnie w żaden sposób nie obrusza. Natomiast, i owszem, zadziwia. Bo temat jest zupełnie, ale to zupełnie niewart przetworzenia na film fabularny. A i efekt tego przetworzenia -- szczególnie w odniesieniu do scenariusza, narracji, postaci, czy jakiejkolwiek treści -- jest mizerny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones