PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648190}

Bling Ring

The Bling Ring
5,2 55 943
oceny
5,2 10 1 55943
5,0 25
ocen krytyków
Bling Ring
powrót do forum filmu Bling Ring

nie wierze

ocenił(a) film na 2

w to, że oni sobie wjeżdzali do domu Paris Hilton który okazywał się pusty i niemonitorowany oraz,
że ludzie na ulicy zostawiali pootwierane samochody z portfelami na widoku. Czy ja jestem aż tak
zacofany, lub nieświadomy?

ocenił(a) film na 8
tupi95

Tak było. Polecam przeczytać książkę, rozwieje wątpliwości.

ocenił(a) film na 1
Kierokat

Bardziej niż książka interesuje mnie ta "historia oparta na faktach" ktoś ma jakieś materiały z gazet, linki itp.?

Czyli paparazzi też mogą w każdej chwili wejść i porobić foty jak mieszkają gwiazdy?: D

ocenił(a) film na 8
kasiap_18

Książka do zbiór artykułów, analiza gangu i tak dalej.

Kierokat

Sama bym nie uwierzyła gdybym nie pamiętała jak ta afera wyszła na jaw i nawet w polskiej tv o tym wspominali. To jakaś paranoja. Domy otwarte. Ba, nawet ochrona widziała ich z kamer i ani ich nie przyłapali ani nic, tylko po czasie strasznie ich szukali! To biedny chyba bardziej dbają o swoje majątki.

ocenił(a) film na 2
Kierokat

I mam uwierzyć, że grupa ludzi (do tego tępych, co można zaobserwować) po prostu wchodziła do domów, bez masek, rękawiczek ani żadnego sprzętu, okradali właścicieli i wychodzili i nie uchwyciły tego kamery, a policja nie mogła ich namierzyć po odciskach palców??? Jak naiwnym trzeba być? W rzeczywistości namierzono by ich w przeciągu 48h. Moja ocena to 2 tylko i wyłącznie ze względu na Emme Watson...

ocenił(a) film na 7
Anarky123

Na twoim miejscu nie zarzucałbym innym tępoty. Kamery ich uchwyciły tam, gdzie były zainstalowane i działały. I nie da się namierzyć po odciskach palców osób nienotowanych w policyjnych kartotekach. A to, że nie wierzysz w film oparty na prawdziwych wydarzeniach to już twoje zmartwienie.

ocenił(a) film na 7
kasiap_18

Mogą, ale tego nie robią bo wiedzą, że to przestępstwo, a paparazzi aż tak głupi jak ta banda małolatów nie są.

ocenił(a) film na 4
tupi95

Ponoć Paris była na tyle głupia by zostawić kluczyki pod wycieraczką. :D Co do samochodu, to cóż, jak masz kabriolet z dachem z brezentu to równie dobrze możesz samochód zostawić otwarty, aczkolwiek tam o ile pamiętam chyba takiego auta nie okradli, tak czy inaczej w niektórych rejonach świata możesz sobie spokojnie zostawić niezapięty rower i raczej nikt nie skubnie. Była nawet taka historia o hindusie bodajże, co całą Europę prawie przejechał na rowerze, a dopiero u nas mu ukradli, bo zawsze luzem go zostawiał. :D

ocenił(a) film na 1
mcl87_2

Rower to co innego ja piszę o willi wartej miliard dolców :D

ocenił(a) film na 4
kasiap_18

Jasne, że rower to co innego, dałem to tylko jako przykład tego, że ludzie potrafią luźno podchodzić do kwestii zabezpieczania swoich dóbr, bo też mentalność jest trochę inna i niekoniecznie każdy szuka okazji, chociaż u nas też nie jest aż tak źle, jak można by sądzić, nawiasem mówiąc. Miliard to raczej nie kosztowała, nawet z całą swoją zawartością, jakkolwiek Hiltonowie niejeden miliard mają, ale na pewno wystarczająco dużo. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones