PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 400
ocen
6,2 10 1 30400
5,0 3
oceny krytyków
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

Tragedia

ocenił(a) film na 2

coś strasznego byłem na tym filmie tylko dla tego że poprosiła mnie o to dziewczyna i szczerze powiedziawszy powinna mnie po rękach całować że poszedłem z nią na to coś to chyba najgorzej spędzony czas w moim życiu nie polecam

ocenił(a) film na 3
OLIN1

popieram, to był najgorzej spędzony czas w kinie od ''wyjazdu integracyjnego'', po 10 min. modliłam się żeby ten koszmar się już skończył.

paulinka04081987

To nie można było wyjść w trakcie filmu? Zamknęli Was tam od zewnątrz, czy jak?

ocenił(a) film na 3
Boogie77

jeśli wyszła bym w czasie trwania seansu to raczej nie miała bym prawa oceniać ''OZ'', to tak jak oceniać książkę po okładce. a film nie był wysokich lotów ... dla ludzi którzy nie lubią się wysilać umysłowo podczas oglądania filmów w sam raz, bez głębszych przekazów.

paulinka04081987

W takim razie co Ty robiłaś na seansie ,,Wyjazdu integracyjnego'' skoro jesteś wielbicielką filmów wymagających od widza wysiłku intelektualnego ?

ocenił(a) film na 3
arti2807

kiedy idę na film nie zawsze czytam wcześniej recenzje i wiem czego się spodziewać, na wyjazd integracyjny dostałam bilety za darmo, mąż chciał więc z nim poszłam. to, że byłam na tym gniocie nie oznacza chyba, że lubię takie filmy.

paulinka04081987

Okej jak za darmo to jeszcze rozumiem, ale jakbyś poszła z zamiarem obejrzenia ambitnego kina to bym się mocno zdziwił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
HRA

Ale jeszcze tego nie zrobiła .

OLIN1

Dziwne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
mlaczarnafm

Skąd możesz wiedzieć że jestem tragedią skoro w życiu mnie nie widziałeś

OLIN1

nie trzeba Cię oglądać, aby zauważyć jakim jesteś. wszystko zdradziłeś w swojej wypowiedzi :)

ocenił(a) film na 2
mlaczarnafm

Sądzę że bym był po sto kroć gorszy gdybym zachwycał się i udawał że film mi się podobał

mlaczarnafm

Brzmisz jak zakompleksiony troll internetowy ktory brak argumentow nadrabia obelgami. No coz belki w swoim oku nie widzicie....

onet318

Fajnie ze Onet zauwazyl i to podkreslil. Dyzkusja nie poelga na obrazaniu ludzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Ricky79

raczej już wyrosłem z takiego badziewia. obejrzyj jeśli nie widziałeś film druga ziemia jest nieco podobny do tego tylko o niebo lepszy a co do debila to popatrz lepiej na siebie pajacu kto normalny umieszcza w awatarze portalu filmowego taką pedalską fotkę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Ricky79

JAK BYM BYŁ TO BYM CHODZIŁ DO KINA Z CHŁOPAKIEM A NIE DZIEWCZYNĄ POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
OLIN1

Po rękach całować???A może jeszcze po du.ie,co..?
Niestety takich ludzi"kierunek małpa" jest coraz więcej.

trisagion3

gorzej to tak zwany melepetong bo pod melepete to on już się nie zalicza

trisagion3

i nie obrażaj małp są o wiele inteligentniejsze od tych ludzi

ocenił(a) film na 9
oskar81

No tak,małpy będą miały mi to za złe.Bardzo przepraszam.

trisagion3

przeprosiny przyjęte następnym razem za karę wyśle cię na 24 godzinny maraton z Piotrem Adamczykiem i tych jego komedii romantycznych

OLIN1

Mam pytanie:
Dlaczego film który "to chyba najgorzej spędzony czas w moim życiu nie polecam" oceniasz na 6?
Rozumiesz na czym polega skala 1-10 i czym w tym zestawieniu jest 6-skta?
Poza tym, serio, nigdy nie widziałeś gorszego filmu? Ja znam ich mnóstwo, i wydaje mi się że Ty też, tylko że sformułowanie w stylu "słaby choć widziałem wiele gorszych" nie jest tak dosadne i wbijające w fotel jak "najgorzej spędzony czas w życiu".

Eh, jedna z największych bolączek komentarzy na filmwebie (zaraz po braku akceptacji dla subiektywnej opinii) to popadanie ze skrajności w skrajność. Filmy albo są "kompletną porażką" "dno i 2m mułu" i (mój ulubiony) "nieporozumieniem", albo są "doskonałe" "fenomenalne", "genialne".
Nadużywanie skrajnych sformułowań to tutaj niestety standard, co zresztą często ma także odzwierciedlenie w ocenach. Domyślam się że najczęściej dawane oceny, to 1 i 10, ewentualnie coś w granicach 7-9.
No ale to tylko taka dygresja.

Upside Down arcydziełem oczywiście nie jest, ale akurat w kinie przynajmniej dobrze wyglądał, muzyka też niczego sobie, a otaczający bohaterów świat mimo iż nie logiczny, był na swój sposób urokliwy i sama konwencja całkiem całkiem. Klimat baśni i fantastyki był dobrze wyważony i mimo sporych braków fabularnych i przewidywanego scenariusza, film się broni całkiem nieźle. Przynajmniej starano się tutaj może nie nowatorskiego, ale mającego swój styl i oryginalność, i choćby dlatego warto ten film obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
OLIN1

6 gwiazdek za "coś strasznego"?

ocenił(a) film na 2
Seecue

Dwie gwiazdki. Kilka innych osób miało dostęp do mojego konta i pozmieniało mi oceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones