Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

jesli zagra tylko w jakimś dramacie, albo w jakimś rzeczywiście świetnym, filmie.... Niestety Akademii Trudno dogodzić, myślę, że mogła dostać nagrodę za rolę w "WYWIADZIE Z WAPMIREM" Pozdro...

Yokichi

dobra skoro mogę ci odpowiedzieć to uczynię to z wielka przyjemnośćią... w koncu kazdy ma prawo wyrazićswoje zdanie....kirsten jest makabryczna! bliżej jeej do złotej maliny . dziwie sie dlaczego jeszcze jej nie dostała....przeciez jest juz taka zasłużona...szczegolnie przez 'super film' 'wimbledon'.... zasłużyła na tą nagrodę w pełni! trzymam za nia kciuki i mam nadzieje ze ja w koncu ktoś doceni...co do oscarów to jakby jakiegos dostała to w tylko w kategorii ' najlepsze zepsucie swoja beznadziejn rolą filmu'. i również zasluzenie by je wygrała.wg mnie oscary w ogóle nie powinny być przyznawane bo każdy ma inny gust i każdemu sie co innego podoba. to chyba tyle.pozdro dla antyfanów kirsten!

Mantra_2

a tak konkretnie to co Ci sie w niej nie podoba? bo jak dla mnie to jej rola w "wywiadzie z wampirem" byla swietna. co do pozniejszych rol, to w spidermanach niespecjalnie mi przeszkadzala (na plus tez sie nie wybijala specjalnie), w "zakochanym bez pamieci" (k..wa nienawidze tego tlumaczenia) nic specjalnie zlego tez nie bylo. co do wimbledonu to kazdemu zdarzaja sie wpadki.

kabat

to pytanie chyba jest kierowane do mnie.....co mi sie w niej podoba?? wszusyko! gra chamsko sztuczniei beznadziejnie! ale owszem musze sie przyznać do błędu...jak pisalam tam wyżej chcialam zeby przyznali jej wkońc złotą malinę. myliłam się. ona nawet na to nie zasługuje! to by było juz straszne gdyby jej ją przyznali bo by jednak za cos ją wyróżnili....gra tragicznie ani tyroche mi sie nie podoba....ok jako ze kocham anne rice i jej kroniki wampirze role w 'wywiadzie...' moge jej wybaczyć....ale dalej?za nic w świecie! jest okropną aktorka! sle to oczywiscie zalezy od gustów i kogoś moja ocena może wkurzyć. ale tak już jest. to MOJE zdanie. nie nadaje sie na aktorke bo nie potrafi grać.aktor powinien potrafić wcielić sie w różńe postacie, powinien potrafić także np. pokazać wielka radość mimo ze tak naprawde chce mu sie płakać.MOIM zdaniem ona tego nie potrafi! i to sie sprowadza do tego, że ona sztucznie gra. wywyższa sie i uważa za magegwiazdemimo że nią ani troche nie jest! zagrała w jakis dobrych filmach [ a te filmy nie są dobre bo ona tam gra...] i uważa sie za 'kogoś'. myśłi że jest lepsza. wkurza mnie to. namieszało sie dziewczynie w głowie. tak zgrubasza napisałam ci juz dlaczego jej nie lubię...może wystarczy....

Mantra_2

Twoje argumenty do mnie nie przemawiaja. jesli juz krytykujesz to postaraj sie to robic w umiejetny sposob

jedyne co napisalas to: "gra chamsko sztuczniei beznadziejnie" hmm i niby to jest twoj argument popierajacy wypowiedz ze jest beznadzieja aktorką? Moze bys sprecyzowala na czym ta jej beznadziejna gra polega.

nyaa

mozecie wierzyc lub nie, ale mialem odpisac w prawie identyczny sposob. tak wiec przylaczam sie do poprzedniej wypowiedzi. jak widac jeszcze jakas osoba na swiecie mysli jak ja. budujace.

kabat

Musze powiedziec, ze nie specjalnie zachwycam sie Kirsten Dunst, a szcególnie jej gra, ale nie moge powiedzieć, ze az tak tragicznie gra. Ostatnio wybiera dość luźne filmy z gatunku komedii romantycznych, ale najwidoczniej w takich rolach cuzje sie dobrze. Wydaje mi sie, że stac ją na cos więcej i to widać było w "Wywiadzie z wampirem". Poza tym podobaly mi sie jej role w Crazy/Beautiful oraz Przekleństwach niewinności. Czekam na coś ciekawszego z jej strony.

nyaa

no wiesz to moje zdanie.... co mam ci wiecej napisać??poprostu nie podoba mi sie jej gra. i jesli nie doaczytałes sie niczego wiecej w mojej wypowiedzi to masz pecha. ja zdanie nie zmienie. musialaby zagrać naprawde dobrą rolei udowodnić mi ze jest warta nazywania ją aktorką. gra prawie tak samo 'dobrze' jak wygląda. nie ma twarzy nie ma osobowosći nie ma talentu. nie sądze ze tylko piekni maja prawo grać. ale trzeba mieć to coś, tą smykałke. tak uważam. a ona tego nie ma.nie potrafi grać. kłócić sie nie ma co bo i tak siebie nie przekonamy. cuż każdy ma swoje zdanie....

Mantra_2

cóż stwierdzam, że masz prawo do własnego zdania,ale obrażać jej nie musisz, no chyba ze tak bardzo chcesz, pozdro dla FANÓW Kirsten

Yokichi

Zgadzam się z tobą Yokichi i popieram. Kirsten jest NAJLEPSZA!!! Pozdro for all Kirsten Fans!!!

Yokichi

Dodajmy może jeszcze,ze Johnny Depp nie jest żadnym aktorem,a wszystko będzie w porządku ;)
Ktoś mi zaraz [albo poźniej] napisze, ze tak, Depp istotnie jest beznadziejnym aktorem. Wszystko sprowadza sie do jednego! GUSTA SĄ RÓŻNE =]
pozdrawiam

Yokichi

Nie wiem czemu tak mocno się tej baki czepiacie! Owszem jest rudzielcem i to w dodatku niezbyt urodziwym ,ale gar całkiem nie najgożej. Trudno o niej powiedzieć by byłą aktorką wybitną ale jako mała dziewczynka w ,,Wywiadzie z wampirem" zagrała wprost koncertowo , a jej obecna rola w Spider-manach jest całkowicie poprawna. Przecież żonka Petera Parkera nie była raczej nikim zachwycającym , prawda? To raczej uosobienie zwyczajności , a do tej roli panna Dunst dobrze sie nadaje.

D23

......moża sie kłócić w nieskończonośc.....dla mnie katastrofa ekologiczna! Jej role sa płytkie jak ona sama. W zadnym filmie nie przekonała mnie. Gra cały czas tak samo,jakby znała jeden schemat. 'Wywiad...' heh, nie no, Claudia w jej wykonaniu była po prostu śmieszna! :D Żadnego podobieństwa oprócz imienia nie zauważyłam [z książkowym odpowiednikiem]. Tragedia!

Mantra_2

po pierwsze ona nie jest ruda z natury to raz.
a teraz do Akashy, JUŻ zadałem Ci pytanie, skoro jej taki nie cierpisz to co tutaj non stop robisz? hę? mówię ci to jest obsesja, lepiej ją lecz, bo w przeciwnym razie może ci odbić jeszcze bardziej i staniesz się niepoczytalna. ta twoja agresja jest wręcz obleśna. rozumiem napisać raz że się jej nie lubi, dwa razy, ale ty robisz to wszedzie non stop. gdzie spojrzę bo niemal każdym postem sa twoje wypociny. i zero kultury, nie umiesz w normalny sposob napisac bez obrażania, tylko non stop: jaka ona obleśna, jaka płytka, głupia, i.t.p. same epitety! wrzuć na luz:/

Yokichi

A to pech! Ja sie wypowiadam :P Nie znalazłam jeszcze osoby, z ktorą mogłabym poduskutowac...[ tak zdaje sobie sprawe, ze to takze przez sposób, w jaki pisałam moje wypowiedzi. Gdybym mogła, zmieniłabym niektóre. Filmweb kształtuje ludzi =D Nie moge ich jednak zmienić, wiec musi zostac jak jest. Pracuje za to nad moimi teraźniejszymi wypowiedziami] :P Słyszę tylko : nie znasz się, po co tu wchodzisz, jesteś żałosna itp. =] Oglądam z kochana Kirsten tyle filmów ile moge, i jak widze, ze potem ktos o niej pisze: jest cudowna, wspaniała aktorka, itd, to mi sie smiac chce. Nie no, oczywiscie rozumiem ,ze kazdy ma swoj gust. Ja po prostu tego nie rozumiem. Nad czym sie tak zacieszać? Nad tym ,ze Kirsten ma tyle kasy? Nad tym ,ze ma krzywe zęby? Talent? Ciekawe , z której strony. Do żadnej roli [ tam gdzie ją widziałam] nie wkłada nic od siebie. Gra tak jak jej każą ,a to sprawia, ze każda jej rola jest taka sama. Różni je tylko imie. Nie chce, zeby któs mi mówił, ze widziałam dwa filmy z Dunst i sie wypowiadam o jej cudnym 'aktorstwie' . A jaka z niej aktorka komercyjna! Kto mi napisze,ze ona jest aktorką z zamiłowania? Jest wdizeczna matce, za to ,ze zniszczyła jej dzieciństwo. No i wielmożna pani zagra w byle gdzie, jesli gaża będzie odpowiednio duża :/ On sie chyba uważa, za lepszą od Julii Roberts! =D to jest żenujące. To oznacza, ze za kase zagra w byle gównie. Ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, a nie jest zachwycajaca. Liczą sie umiejętności , a nie czy ktoś występował juz w wieku 4 lat czy 20, a ona tych umiejetnosci niestety nie ma. Dlatego nie rozumiem ,dlaczego tak sie nią podniecacie? No,ale okej, gusta są rózne =]

Mantra_2

Jest ładna. Ma takie elektryzujące spojrzenie. Ale nie lubie jej gry. Zdaje się być wyciosana z ciężkiego drewna. I po za tym przypomina mi koleżanke która ciągle jęczy że ma bolesne miesiączki. Ale to już troche po za związkiem.

Mantra_2

Jest ładna. Ma takie elektryzujące spojrzenie. Ale nie lubie jej gry. Zdaje się być wyciosana z ciężkiego drewna. I po za tym przypomina mi koleżanke która ciągle jęczy że ma bolesne miesiączki. Ale to już troche po za związkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones