Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Ja ją lubię. Może ma coś w swoim wyrazie twarzy wrednego ale ogólnie SPOKO BABKA:-)) Fajnie gra, Jest ładna. Ogólnie jako aktorkę ją cenię i lubie. Podobało mi się jak zagrała w ,,Przekleństwach Niewinności" Polecam! :-))

Kaniusia

"Przekleństwa niewinności" to świetny film, zagrała w nim bardzo dobrze. Mam nadzieje, że tak samo, lub nawet lepiej zagra w "Marii Antoninie":) Jest bardzo sympatyczna i wraz z Geena Davis ma najpiękniejszą szczękę w showbiznesie :D

użytkownik usunięty
daw1d

tak... Babka jest spoko ale twarz ma tak wredną że szkoda gadać... nie za bardzo ją lubię bo chodziła z Jake'm gyllenhaal'em i dlatego wkurza mnie to. babka jest paskudna ale jako aktorka nie jest taka zła . mAM NADZIEJE ŻE NIE WRÓCI DO JAKE'A !!!!!!!!!!!!!!!!

nie wróci bo sie nigdy nie rozstali :)
tak przynajmniej oboje twierdząi szykują sie do slubu jeszcze w tym roku :)

Bene

w cinemie i w filmie czytałam że Jake gyllenhaal rzucił ją ponieważ miała za dużo facetów w wywiadzie też się tak wypowiadał i mówił tylko to że on nie ma zamiaru z nią chodzić ale pozostaną przyjaciółmi i jeszcze gadał żeby nie rozmawiać na temat Kirsten

hehe ja tez miałam taka madzije :) ale cuz 'miłość' jest śłepa....jak chce sie hajtać z najwieksza puszczalska hollywood to prosze bardzo jest na najlepszej drodze :) ale wiecie co.....obstawiacie ile ze soba wytrzymaja w małżeństwie?? :D ja im daje najwyzej 5 lat! nikt nie jest z nia w stanie wytrzymać! wiecie co lubie jake'a i mam gdzies z kim sie umawia... moze to byc nawet jola kwaśniewska....ale on powinien chyba iść do okulisty.... niech sie zeni z welasna matka ze wszystkimi tylko nie z ta jolą!!!! nie cierpie jej! wszystkie tylko ne ona! nikomu nie zycze by sie kiedys z nia zenił.....a zresztą...hehe co to da/ duzo szczescia i słodyczy tego wam AkAsHa:)) życzy....

użytkownik usunięty
Kaniusia

Ja też ją bardzo lubię. Uważam, że jest naprawdę ładną kobietą, a wszycy ci co mówią o niej różne nie miłe żeczy mówią to przez zazdrość i niech się pocałują w dupę.

Całkiem dobra, przebłyski talentu. Jestem na tak, jednak radziłabym mniej spektakularnie, bardziej pięknie i klasowo.

Każdy inaczej ocenia aktora Kirsten jednemu sie podoba a drugiemu nie, to jest proste do zrozumienia. Moim zdaniem ludzie nie mówą tego przez zazdrość po prostu jej nie lubią . Pozdro dla ciebie i dla wszystkich użytkowników
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Kaniusia

ja też ja nawet lubie w kruku byla fajna :):):)

ale nie dorownuje Keirze Knightley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones