Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Moim zdaniem super aktorka, śliczna ale bez przesady... Zaczęła pić, palić marychę i się puszczać... A jednak sława może zmienić ludzi;(

Lady_Gothic

Człowieku ty chyba sam się puszczasz skoro takie głupoty wypisujesz. Jak możesz gadać że ktoś się puszcza. Kto ci daje prawo robić z ludzi dziwki. Ty się lepiej popatrz na siebie!! Szkoda mi cię!!

Bialy_Pielgrzym

No wiesz co? Prosiłam bez wyzywania! Słyszałam tak nieraz i mogłam tak napisać. I nie robię żadnych dziwek, nie miałam tego na myśli.

Lady_Gothic

Widziałem ją w "Sztuka rozstania" i muszę przyznać, że mnie oczarowała :) Mimo, że film taki sobie.

Co do tego co o niej piszesz to ciężko mi uwierzyć... Najpewniej zwykłe pomówienia w jakimś brukowcu ;)

Lady_Gothic

człowieku, co z tobą chyba pomyliły ci się aktorki........Kirsten co prawda pali ale papierosy dlatego jest taka szczupła, a jeżeli jakaś aktorta przesadza z używkami to Lindsay Lohan

gagunia

że co?a grubych z fajką w ustach nie widziałeś/aś? Co tu, same dzieci siedzą?????

Lady_Gothic

mądra i utalentowana czy głupia i beztalencie??? wbijac sie i glosowac pozdro;*

Kasiaa__

Właśnie widziałem "The Virgin Suicides" i minimum 9/10 dla niej jak i dla filmu. W spidermanach też zagrała bardzo fajnie.

Wojcieech

Kirsten jest naprawdę świetną aktorką w "Przekleństwach niewinności" zagrała świetnie oglądam każdy film jaki z Nią znajdę bo naprawdę warto.
Jest po prostu czarująca.

Patriota

Oglądałem filmy takie jak:

-Przekleństwa niewinności (Virgin Suicides, The)
-Zabójcza piękność (Drop Dead Gorgeous)
-Dick
-Dziewczyny z drużyny (Bring It On)
-Sztuka rozstania (Get Over It)
-Piękna i szalona (Crazy/Beautiful)
-Spider-Man
-Uśmiech Mony Lizy (Mona Lisa Smile)
-Skazany na wolność (Levity)
-Spider-Man 2
-Wimbledon
-Zakochany bez pamięci (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
-Elizabethtown
-Maria Antonina (Marie Antoinette)
-Spider-Man 3

i powiem że każdy film przy jej udziale wspominam bardzo dobrze a filmy z głównymi rolami najlepiej.

Jak napisł użytkownik powyżej oczerowała mnie rolą Przekleństwa niewinności,Sztuka rozstania oraz Piękna i szalona te role wzbudziły mi instynkt porządania.Wiem napewno że dał bym wszystko żeby się z nią przywitać w czasie rzeczywistym ale fanów jest tysiące z tamim marzeniem.Jest tylko odemnie starsza o 3 lata a wzrost jest co do centa, oczywiście jako pionek z koloni młodzierzy kilka latek wcześniej podbiła mi serce rolami które podałem wcześniej dlatego oglądałem prawie wszystkie filmy w których wystąpiła i wystąpi.

Za młodu podobała mi się bardziej ale forme trzymała aż do filmu Elizabethtown bo Spidermanie 3 już nie wyglądała seksownie dlatego te palenie i czasami popijanie środków alkocholowych ją niszczy.Ale wiedząc że w show biznesie jest dużo stresu dlatego można troche uronić kropli dla lepszej zabawy, co do palenia to totalnie odpada, może zabija stres ale jak wpływa na cere i samopoczucje które jest warzne w aktorstwie.


Do właściciela tematu, pali marychę a masz dowód (zdięcie że ciągnie z lufki lub fajki) bo przeciesz wchodząc do klubu gejowego nie znaczy że jest gejem.Mówisz że się "puszcza" jak bym tak tego nie nazwał,może jest niezłą flirciarą ale oto chodzi,lubi uwodzić męszczyzn a męszczyźni takie żeczy uwielbiają.Określenie "puszczalska" jest za mocne dlatego jesteś dla mnie niezrozumiałym obywatelem, bo "puszczalska" może być dziwka lub latawica a ona nią nie jest.Jest takie powiedzenie wykorzystuj 100% swojch umiejętności a że jest w tym dobra to tym lepiej.Ciekawi mnie twoje zdanie gdybyś miał z nią zaraz bawić się w konduktora pociągu to co byś zrobił, powiedział byś "że nie masz biletu" wątpie, ja z chęcią bym przyłączył do skasowanych bilecików.

Kiedy grała najwarzniejsze role w swojej karierze zagrała u boku takich przystojniaków jak Tobey Maguire,Orlando Bloom,Josh Hartnett,Ben Foster (podczas krtęcenia filmu),Jesse Bradford (podczas krtęcenia filmu),Jay Hernandez (podczas krtęcenia filmu),więc jak tu nie uprawiać zapaców.Ja bym to nazwał związki przejściowe a nie "puszczalska".A zapasy to samo zdrowie więc o co chodzi kolo..

Ciekawostka:wyraz "zapasy" wzięte z jej roli w Przekleństwa niewinności kiedy koleś się udławił żarciem.Pełny cytat to "...a lubisz zapasy"

i wszystko na temat...

Ulubieniec

A jeszcze dodam że jak była młoda pewnie miała na ścianie plakat Tobey Maguire'a więc marzenie się spełniło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones