Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Czy nikt nie zauważył, że ocena pani Dunst jest nieco zawyżona. Jakiś czas temu "Fight Club" miał ocene 11 z kawałkiem, a Edward Norton 32.
Tam błędy(trojany?) naprawiono. Pani Dunst natomiast ocena skoczyła nieznacznie, do 9,5 i jakoś nikt nie jest ciekaw, że przy 2500 głosów taka punktacja jest praktycznie niemożliwa? I w "Top 100 Ludzie" od tego czasu pierwsze miejsce zajmuje Kirsten Funst z 9,5 punktu, potem dłuuugo, dłuuuuugo nic i na drugim miejscu Johnny Depp z 8,1 pkt. Czy to normalne? Realne?

użytkownik usunięty
icek_3

Kirsten Dunst to nie pani, lecz panna. :).

Może i panna, ale nawet do niezamężnych kobiet zwracamy się dzisiaj per pani przecie :-)

użytkownik usunięty

Panna?????mlodziutka dzierlatka moze? pietnastka swierzynka?no coz jak sie stracilo dziewictwo w wieku 22 lat:))))panieneczka jest obrzydliwa

użytkownik usunięty
icek_3

Jakiś haker się nudził i napisał sobie skrypt zmieniający oceny... Jak umie to umie, ale jakby to jeszcze dobrze wykorzystywał, zamiast wnerwiać nas - filmłebomaniaków!!! To już duuuża przesada.

No, widzę jednak, że mój post na coś się przydał. Ocena spadła do normalnego (jak na Filmweb) poziomu: 7,9. Dziękuję. A teraz czas na "Piłę": w Top 100 Świat zajmuje pierwsze miejsce z podejrzanie wysoką (jak na ponad 1000 głosów) oceną 9,4. Ponawiam więc swoje pytanie: Czy to normalne? Realne?

icek_3

leczy się czasem popaprańcu? buehhehe po fladze wiadomo, btw. nie jestem antysemitą....

Yokichi

Więc skoro antysemitą nie jesteś, to jaki masz problem? Bo z Kirsten Dunst ma on chyba niewiele wspólnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
icek_3

w którym sezonie i odcinku grała ta aktorka w Ostrym Dyżurze to pilne

icek_3

duzy ma zwiazek z Kirsten bo tylko popaprancy patrza na zawyzone oceny, masz dziwne problemy, zgłoś to do ludzi z filmwebu, a nie na forum wypisujesz... a to, że masz żydowską flagę w jako logo, no cóż co mnie to obchodzi w sumie...

użytkownik usunięty
Yokichi

flaga JEROZOLIMY! Zydzi zyja WSZEDZIE i maj rozne obywatelstwa piratku pieprzony:))))

użytkownik usunięty
Yokichi

gdzie zmierzasz po co zyjesz????czaszka smierc problemy egzystencalne kurwa, a nawet nie wie co to za flaga piratek!

użytkownik usunięty
Yokichi

ty masz POWAZNIEJSZE problemy - sens zycia itp???hahahaha POPAPRANIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pierdolcie się wszyscy! a ta flaga przedstawia typowego zyda o imienia isak...

Yokichi

nie jestem antysemitą, ale naskakując na mnie powodujecie moją wsieklosc, z reszta wydaje mi sie, ze trzy komentarze napisał ten sam debil, pewnie rasista... a w przeciwieństwie do ciebie łajzo, wiem co oznacza ta flaga, historii mnie uczyć nie musisz... a problemy egzystencjalne zostaw mnie łachudro, bo to moje problemy, idz lepiej pobawić się w śniegu...

Yokichi

sorry, Izaak...nie chciałem Cię urazić...

mam poważniejsze problemy... na pewno nie takie jak ty, w stylu kiedy dostanę coś do jedzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones