Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

No moje to oczywiście rola Mary Jane Watson w Spider-Manie, Marii Antoninia.

olaolcia119

''Wywiad z wampirem'', ''Przekleństwa niewinności''

Charlize

Maria Antonina

olaolcia119

Jej rola w "Wywiadzie..." zrobiła na mnie ogromne wrazenie - do tej pory, kiedy widzę chociaz jej zdjecie, mam tamtą Kristen z 1994 roku przed oczami. Dla mnie ona ma coś z wampirzycy :D... ten uśmiech... te oczy... sami popatrzcie :P
W "ER" też dobrze zagrała... a kreacja w Marii Antoninie również zasługuje na brawa.

olaolcia119

"interview with the Vampire - zdecydowanie ;]

olaolcia119

Niezapomnniana Claudia w "Wywiadzie z wampirem".
Przynajmniej raz do roku powracam do niesamowitej (ale czy aby na pewno nierzeczywistej?) opowieści Anne Rice i za każdym razem Claudia w mojej wyobraźni ma twarz Kirsten. Tak wspaniałej kreacji nie sposób wymazać z pamięci.
Szkoda, że dzisiaj Kirsten kojarzona jest głównie z przeciętnymi produkcjami typu "Spider-Man", gdzie nie zaprezentowała nawet połowy swoich umiejętności. A przecież ona potrafi naprawdę wspaniale grać...

Mam nadzieję, że gdzieś tam, czeka na nią rola, na miarę tej w "Wampirze..." czy "Przekleństwach niewinności".

olaolcia119

Zgadzam się z wami ;)) the virgin suicides i wywiad z wampirem:)

użytkownik usunięty
Kasskaa111

Zdecydowanie "Wywiad z wampirem". Zapadła mi w pamięć w przeciwieństwie do takich gwiazd jak Cruise czy Pitt. Na razie to chyba rola jej życia ( i w sumie niestety) i mam do niej od tamtego czasu duzy sentyment. Z chęcia obejrzałbym zjechaną przez krytykę "Marię Antoninę", bo ponoć niedoceniana. Ostatnio widziałem Dunst w serii "Spider - man" i w sumie nic ciekawego tam nie pokazała, choć chyba jej postać jest dosyć sztampowa i raczej przewidywalna (ile takich bohterek było już w historii kina? no ile?). Uważam, że może nie jest jakąś genialną aktorką, ale na pewno bardzo dobrą. Przydałoby się jej coś czasami zgrać bardziej niekonwencjonalnego, bo swego czasu zacząłem kojarzyć ją z niezbyt wysokich lotów filmami dla nastolatków. Ogólnie życzę jej bardziej interesujących ról, do "Marii Antoniny" zniechęciły mnie recenzje, a teraz żałuję, że nie wybrałem się do kina.

olaolcia119

ELIZABETHTOWN, Wimbledon, Spider-man i Uśmiech Mony Lizy

olaolcia119

ELIZABETHTOWN, Wimbledon, Spider-man i Uśmiech Mony Lizy

Finding_Neverland


Ja się nie będę wypowiadał , gdzie najlepiej grała , bo widziałem ją tylko w S1 i S3 ale moim zdaniem jako Mary Jane Watson wypadła bardzo dobrze.......

olaolcia119

Moim zdaniem to oczywiście: tytułowa rola Marii Antoniny, ale też w takich filmach jak:"Dziewczyny z drużyny" oraz "Sztuka zrywania".

gagunia

Chyba "Sztuka rozstania" w "Sztuce zrywania" grała Jennifer Aniston...
To tak na marginesie (ach te polskie tłumaczenia tytułów)
Co do "sztuki rozstania" to Kirsten bardzo mi się podobała w tym filmie, uważam też, że w "Wimbledonie" była niezła...

gagunia

Chyba "Sztuka rozstania" w "Sztuce zrywania" grała Jennifer Aniston...
To tak na marginesie (ach te polskie tłumaczenia tytułów)
Co do "sztuki rozstania" to Kirsten bardzo mi się podobała w tym filmie, uważam też, że w "Wimbledonie" była niezła...

gagunia

Chyba "Sztuka rozstania" w "Sztuce zrywania" grała Jennifer Aniston...
To tak na marginesie (ach te polskie tłumaczenia tytułów)
Co do "sztuki rozstania" to Kirsten bardzo mi się podobała w tym filmie, uważam też, że w "Wimbledonie" była niezła...

miggie

"Przekleństwa niewinności". :) .

miggie

:) Nie chciało mi się odświeżyć... i to dlatego... ale głupio to wygląda...

olaolcia119

sztuka rozstania wimbledon, elizabe... i tak apropos ona jest bardzo ładna:P

hurym

najbardziej podobała mi się w "Arytmetyce diabła" i chociaż nie przepadam za tego typu filmami oglądałam go już kilka razy na co miała wpływ własnie Kirsten,zagrała zajefajnie.

fenix

MJ Watson w Spidermanie, Maria Antonina i ta dziewczynka w Jumanji niewiem jaksie nazywała xP

_Paulina__2

Zdecydowanie Mary Jane w Spiderze 2. Ostatnio podobala mi się tez w Marii Antoninie.

olaolcia119

Sztuka rozstania i Zakochany bez pamięci.

konto_przeniesione

Arytmetyka diabła

olaolcia119

Ja mało oglądałm z nią filmow
Ale jej rola . nie do pobicia ;p
w 'Przekleństwach Niewinności' cudowny film + ona [ Kiki] to już naprawde coś fantastycznego

babiczka0_2

Maria Antonina, Wywiad z Wampirem i Jumanji :P

Rever

ja ostatnio wpadlem w manie ogaldania filmow z kirsten, po ostatniej emisji Crazy/Beautiful, juz wczesniej w tv go ogldalem i takze bylem pod wrazeniem, takze puki co na 1 miejscu jest crazy/beautiful pozniej the virgin suicides i elizabethtown - fajna rola tzn fajnie zagrana wg mnie :> - teraz musze dorwac wywiad z wampirem bo kiedys ogldajac ten film nie zwrocilem na nia uwagi

kani

Hmmm...
Znam tylko jedna w której mi sie podobała ...
Wywiad z Wampirem :D

NaShI

Moim zdaniem zdecydowanie "Przekleństwa niewinności" dobra była też "Piękna i szalona" a "Wywiadu z wampirem nie widziałem ale skoro tak go komplementujecie to warto sprawdzić

Patriota

Moim zdaniem Piękna i szalona.


Pozdrawiam.

patrick_42

Diabelska wyliczanka i wywiad z wampirem

hell555

Wywiad z wampirem, Przekleństwa niewinności i Maria Antonina.

olaolcia119

Wywiad z Wampirem bo była wtedy dzieckiem, i w sumie było całkiem całkiem...
Teraz role z Spidermanie zwłaszcza uświadomiły mi że ta aktorzyna powinna zniknąć jak najszybciej...

barnaba

zdecydowanie rola w sztuce zrywania, dziewczyny z drużyny i kruku 3

anuleczka1234

no i jeszcze diabelska wiliczanka oczywiście

olaolcia119

Najlepiej wypadła jako Claudia w "Wywiadzie z wampirem"

olaolcia119

Rola w 'przekleństwach niewiności' zresztą sam film też jest świetny no i oczywiście genialna z niej Marii
Antoninia. ^^

olaolcia119

najlepsze role kirsten dunst to: wszystkie jej role :D

Ofka_3

jako lux w 'przekleństwach niewiności' byla cudowna, kocham ten film...

olaolcia119

Maria Antonina, naprawdę super rola, jak i cały film

olaolcia119

Przedewszystkim "Przekleństwa niewinności" wspaniala rola w przecudownym i strasznie smutnym filmie.
Pozatym bardzo mi się też podobała w Zakochanym bez pamięci, Pięknej i szalonej, Spider-man 1,2,3 , Dziewczynach z drużyny oraz jeszcze kilka produkcjach, no ale w końcu Kirsten to należy, obok Keiry K. i boskiej Scarlett, do mojej złotej trójki a z nich wszystkich to najbardziej lubię chyba właśnie Kirsten.
Pozdrawiam.

olaolcia119

Moje strzały zapisane w Top 10:

1-Przekleństwa niewinności (Virgin Suicides, The)
2-Sztuka rozstania (Get Over It)
3-Spider-Man
4-Piękna i szalona (Crazy/Beautiful)
5-Spider-Man 2
6-Spider-Man 3
7-Elizabethtown
8-Dziewczyny z drużyny (Bring It On)
9-Maria Antonina (Marie Antoinette)
10-Wimbledon

Ulubieniec

Hmm... najlepsze...

moim zdaniem jedyna jej dobra rola to w Przekleństwach niewinności...

187

A oglądał ktoś "Małe kobietki"? ;) Dwunastoletnia Kirsten zagrała tam naprawdę świetnie :) Poza tym lubię ją w "Elizabethtown" i w "Marii Antoninie" oczywiście.

olaolcia119

Zdecydowanie Claudia w "Wywiadzie z wampirem".

użytkownik usunięty
olaolcia119

Ogolnie to wszystkie filmy z jej udzialem sa super, no ale postaram sie wybrac te naj...:)

1.Piekna i szalona
2.Arytmetyka diabła
3.Sztuka rozstania
4.Dziewczyny z druzyny
5.Wywiad z wampirem
6.Nieletnia matka
7.Maria antonina
8.spider man

Mysle, ze reszta filmow jest na rowni.

użytkownik usunięty
olaolcia119

Wszystkie filmy z jej udzialem sa swietne , no ale postaram sie wybrac te naj...:)

1.piekna i szalona
2.arytmetyka diabla
3.sztuka rozstania
4.dziewczyny z druzyny
5.nieletnia matka
6.wywiad z wampirem
7.maria antonin

Mysle ze reszta jest na równi.

nie znam zbyt dobrze tej aktorki i jej filmografii, ale jak dla mnie najlepsza jej rola (dotychczas które widziałam) to rola Claudii w "Wywiadzie z wampirem".Jak na ok.10-12letnią dziewczynkę świetna kreacja.Była naprawdę przekonywująca.

Hoppipolla

The Devil's Arithmetic

nikt nie wymienil?
ogladac:P

użytkownik usunięty
koras85

ja wymienilam ;DDD
musisz byc bardziej spostrzegawczy/a

użytkownik usunięty

Dodam jescze 'jak stracic przyjaciol i zrazic do siebie ludzi" ktore ostatnio ugladalam.CUDO ;p

olaolcia119

How to Lose Friends & Alienate People
Spider-Man 3
***Marie Antoinette***
Elizabethtown
***Eternal Sunshine of the Spotless Mind***
Wimbledon
Spider-Man 2
Crazy/Beautiful
Spider-Man
Get Over It
Bring It On
***Virgin Suicides***
Fifteen and Pregnant
Jumanji
***Interview with the Vampire***
Greedy

(***) - moje ulubione role Kiki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones