Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

nie rozumiem, co wszyscy w niej widza, ma nieproporcjonalna twarz i ogolnie jest brzydka, jest w niej cos denerwujacego. A co do gry, to w 'Spidermanie miejscami grala naprawde niespecjalnie. Choc, faktycznie, w 'The virgin suicides' zagrala swietnie, trzeba jej przyznac. Szkoda, ze jest ulubiona aktorka mojej ukochanej rezyserki, Sofii Copolli [zagra tez w nowym jej dramacie hist. o Marii Antoninie:(]. Cale szczescie, ze w 'lost..' popis aktorstwa dala genialna Scarlett :)

ingazyta

Noc jest piękna. Widać gwaizdy na niebie, piękne oświetlenie wszystkiego. :)) P.S Panna Dunst nie jest taka brzydka. Jest przeciętna, przynajmiej dla mnie.

Szajba

Uroda to kwestia gustu. Moim zdaniem ona jest b. ładna, ponieważ nie jest plaskikowa, idealna i proporcjonalna aż do bólu zębów. A poza urodą ma jeszcze talent

misiullka

Tak, zgodze sie, ze uroda i talent to kwestia gustu. Moim zdaniem jest brzydka :) Talent?? Hehe ciekawe, z której strony?? Jeszcze go nie pokazała :P

ingazyta

ma talent i to jeszcze jaki! A po za tym może nie jest ładna, ale jest naturalna i to w neij jest najlepsze.

lennie

Ale jaka fałszywa!!! Tu mówi,ze dla niej nie liczy sie kasa... bla, bla bla....a tu mowi,ze jak nie dostanie naprawde dużej sumki to nie zagra w jednym filmie. Ona sie chyba uważa za lepszą od Julii Roberts =D Myśli, ze jest wielką aktorką, ktora nie zagra w byle filmie, bo to za niskie progi dla niej... no i jak nie dostanie porządnej gaży, jej wysokśc nie zagra w danym filmie :/ OKROPNOŚCI!!!! To dowodzi ,ze jest aktorką wielce komercyjną! I zagra w byle gównie, jesli będzie za to duża kasa. No i w jednym z wywiadów potwierdziły sie śłowa,ze kariera ponad wszystkim . Jest wdzięczna matce , ze zmarnowała jej dziecinstwo :/ Zabrała jej dzieciństwo, a ona jest z niej dumna! Makabryczne....Aha i uważam ,ze jest brzydka a talenu do grania w ogole nie ma. W kazdym filmie, w korym ja widzialam, ta sama gra, ten sam schemat. Powinna nie wiem... na jakies lekcje aktorstwa iśc do Depp'a! Ona to sobie może występowac a nie grać! Sztuczna i nie wkładająca nic od siebie do roli. Gra dokładnie tak jak jej napiszą w scenariuszu. Jej role róznią tylko imiona....

Mantra_2

Ech AkAsHa:) widać że bije przez ciebie zazdrość.
Jak możesz mówić że matka zabrała jej dzieciństwo, przez nią stała się sławna, może denerwuje cię to że zadziera nosa.
Postawiasz jej różne zarzuty a żadne nie poparte dowodami.
Pewnie sama wszystkie wymyśliłaś.
Pyzatym dla każdego aktora liczy się kasa, tyle że inni o tym nie mówią głośno.
I skoro jest taka słaba to czemu jest tak popularna i występuje choćby u S. Coppoli.
Pomyśl nad tym.

killer_99

Zadzrośc ?? =DDD a powiedz czego mam jej zazdrościć? pseudo talentu? Kasy? Sztucznego uśmiechu? Brzydoty? No powiedz? Bo ja takiej rzeczy nie znalazłam ;) Zdziera nosa....to juz pisałam. Nie wymyliłam sobie tego, kochane dziecko, przeczytałam wywiad z Kirsten . Heh, i wszystko jasne. Wystarczy poszukac sobie co nieco w necie, na jej stronach i prosze bardzo =D To są jej własne wypowiedzi! No, bo ja bym nie chciała, zeby matka zabrała mi najwspanialsze lata mojego zycia dla kasy! I napewno nie byłabym z niej dumna! Przez jej kariere rodzina sie rozpadła! Uważasz,ze to jest powod do dumy? Matka dla kasy rozwiodła sie z mężem ,a Kirsten jest z tego dumna...no litości.....Heh , jak juz kiedys napisałam Kirsten jest uniwersalna ;) Nadawałaby sie i do filmu i do reklamowania jogurtów w hipermarkecie ;) Cóz to zalezy takie od gustów, prawda? Niektórzy piszą ,ze Depp jest słaby, mogłabym ich tak samo zapytać dlaczego jest takie popuarny? Albo Bloom? O! Bloom to świetny ptrzykład. Aktorzyna przeciętny,ale jaki popularny.
pozdro

Mantra_2

Moim zdaniem Dunst nie jest złą aktorką, jest nią od najmłodszych lat, a jej gra wcale nie jest sztuczna i jednolita. Przez cały czas widać, że przemawia przez Was zazdrość. Można podać przykład wielu aktorek, które naprawdę nie mają za grosz talentu, można by było także podać wiele takich, którym zależy tylko na pieniądzach- czy to takie dziwne? Ludzie muszą sobie jakoś radzić w dzisiejszych, ciężkich czasach. To nie świadczy o tym jak traktuje grę aktorską, a już na pewno nie o tym jaką jest osobą. Według mnie nie macie prawa oceniać osób, których nie znacie, jedynie ich grę aktorską, a jeśli i ona Wam się nie podoba to uszanujcie zdanie innych. Poza tym, gdybyś i ty była aktorką (jestem bardzo ciekawa czy wy jesteście Miss Polonia...) także musałabys wysłuchiwac takich przykrych komentarzy na swój temat, bo niestety kobiety ZAWSZE sbie nawzajem zazdroszczą. Jestem pewna, że wielu aktorkom zazdrościsz sławy, pieniędzy i urody.
Tak poza tym, podobała mi się jej gra w kilku filmach i to jest moje osobiste zdanie.

Mimi_Yoshi

Sorry, to mnie rozwaliłaś ;) dzięki!
Tak, nie chce sie powtarzać ,ale musze :(
Zazdrośc? O kurde, tekst roku!Czego mam jej zazdrościć? 'talentu'? Kasy ? Tak masz racje zazdroszcze jej kasy , ja poprostu lece na kase. [co z tego ,ze inne aktorki dostają dziesięc razy tyle co ona,ja zazdroszcze przeciez biedej Kirsten =D ] widzisz co piszesz? Tak , do grona takich aktorek nalezy przecież Hilary Duff, albo Paris Hilton. Przy nich Kirsten to kopalnia talentów ;) O matko! Wybacz jakże mogłam o tym zapomnieć? Przecież Kirsten zyje w takim biednym i zacofanym kraju jak Stany Zjednoczone. No tak wybacz to juz mój błąd. I jeszcze to okropne miasto Los Angeles - tam to mieszkaja sami biedacy. Życie Kirsten jest naprawde cięzkie. Sama sie dziwie,ze 2 miliony za marną role wystarczają jej na te pare miesięcy. No ja nie wiem jak ona musi oszczędzać. Widac ,ze zalezy jej tylko na kasie. Jakie to smutne. O jak ja bym chciała być tą, które jej powie, ze łaski bez nie chcesz to nie graj w czwartej części Spiderman'a , na twoje miejsce jest 100 innych LEPSZYCH kandydatek bla bl bla....Łaski bez! =]
Jej gra jest sztuczna , taka plastikowa. Nie wzbudza żadnych emocji. Jest sie obojętnym, bo równie dobrze mogłoby jej tam nie być. A wczoraj co to było? Parada kości? Halloween było miesiąc temu. Chodzi mi o film 'Piękna i szalona' Wszystki kości jej było widac! O fuj!
Dlatego po raz setny pisze : moze Kirsten nie jest taką idiotką, ale taka siebie pokazuje, wielka gwiazda Hollywood , bo zagrała w 3 znanych filmach. To jest śmieszne. Strasznie sie wywyżasza. O to jej chodzi? Ja szanuje zdanie innych , czy ja obrażam fanów? Przynajmniej staram się tego nie robić. Ja jej nie zazdroszcze, bo sama nie wiesz czego bym jej miałą zazdrościć =D
pozdro

Mantra_2

Być lepszą aktorką od Julii Roberts to naprawdę nie sztuka;)
Jeśli chodzi o urodę to gusta są różne (na szczęście). Kirsten może pięknością nie jest ale ma dużo wdzięku.

ingazyta

Moim zdaniem Kirsen jest ładna.
A na pewno naturalna.
I dobrze gra.
Nie jest możę wybitana jak np. Johnny Depp, ale jest dobra :)

Mandally

Nie jest ładna, ale mocno przeciętna. Mnie osobiście jej gra irytuje...no ale szanuję zdanie innych:) pozdrawiam.

charlotte_3

Mnie ona też irytuje, jak widzę z nią jakiś film to albo go z kompa wyrzucam albo włączam inny program ( oprócz filmu "Wywiad z wampirem”, bo jest świetny). Według mnie nie ma ona za grosz talentu. W Spider-manie jej gra była tak drewniana, że aż szkoda mi było marnować oczy na takie beztalencie. Piękna to ona też nie jest, taka zwykła baba. Fuu. Ale to tylko moje prywatne zdanie. Pozdrawiam

ingazyta

W aktorstwie nie o to chodzi zeby byc pieknym, tylko trzeba miec to "cos" w sobie. Ciekawe jak Ty wygladasz, skoro uwazasz ze Kirsen Dunst jest taka brzydka.

Yoshimura

Tu nie chodzi o to jak my wyglądamy tylko jak wygląda ONA!!! A chyba nie można o niej rzec żeby byłą pięknością? Ale masz racje: W aktorstwie nie to jest najważniejsze, tylko kiedy w końcu Dunst zagra jakąś porządną role? Od czasu ,,Wywiadu z wampirem" -gdzie była świetna- nie można je podziwiać w żadnej dobrej kreacji...

D23

Ja uwazam ze swietnie zagrala drugoplanowa role w filmie "Zakochany bez pamieci". Dziewczyna ma talent i widac ze kamera ja bardzo lubi.

ingazyta

moze piekna to ona nie jest ale jest bardzo ładna

przemeknowak

jak dla mnie to ona piękna nie jest, ale nie jest tez brzydka ;) za to wydaje mi sie ze dobrze gra :)

Nikki

jak dla mnie chodzaca przecietnosc. chociaz o wiele lepiej gra niz wyglada.

ingazyta

ty głupek jestes a nie znawca kina a tymbardziej ładnych dziewczyn !

czekolada_4

Yyy .. a dla jakiej gwiazdy nie liczy się kasa .. :/ ? .. Eshh .. Kirsten ma oryginalną urodę .. I nie mówi się że ktoś jest brzydki tylko że nie jest w twoim guście .. Bo nawet 'najbrzydsza' szkarada znajdzie swego księcia .. Czyż nie ?

użytkownik usunięty
nath

Ja uważam, że Kirsten wcale nie ejst brzydka, a skłonna jestem rzec, ze ładna. Ma specyficzną urode i dzięki temu nie można jej pomylić z kimś innym, co zdarzało mi się już przy niektórych aktorkach ;) Pierwszy raz zwróciłam na nią uwagę w filmie "przekleństwa niewinności", gdzie rusyzła mnie swoją grą. W spidermenie też niczego jej nie brakuje i uważam, ze byłą odpowiednia do tej roli.
Każdy ma swoje zdanie na temat aktorów i aktorek, ale nikt z nas nie zna ich osobiście więc prosze Was, nie oceniajcie nikogo, powiedzmy to szzerze, tylko z pozorów, bo na tym etapie, na którm my znamy aktora i aktorke, czyli tylko gazety i telewizja ( które niejednokrotnie naciągają prawdę), możemy mówić, ze znamy ich tylko z widzenia. A czy ktoś z Was widząc kogoś już mówi jaki ten ktoś jest?? Jeżeli ktoś tak robi, to szczerze współczuję ...
I zgadzam się, że gdyby te zarzuty miały w sobie coś z prawdy, Kirsten nie dostawałaby roli w tak dużych produkcjach jakimi są np spiderman.
Pozdrawiam =)

Ekhym...cóż, wystarczy przeczytać ciekawostki ,zeby wiedzieć ,ze Kirsten została M. J po drugim naborze ;) Dostała ta rolę tylko dlatego , ze ktoś inny jej nie chciał. [chodzi mi o Spidermana].

ingazyta

Zgadzam się, jakoby noc była ładna - i Kirsten także. Podobna jest trochę do Elishy Cutchbert (tylko trochę), ale i tak o wiele ładniejsza. A, że dziewczyny mówią, że jest brzydka, to prawdę mówiąc, wcale się nie dziwię - bo są zazdrosne.

Bruce_Lee

Dla mnie Kirsten też jest ładna, szczególnie jako rudzielec w Spider-Manie. Jako blondynka też, ale z rudymi włosami bardziej jej do twarzy ;) Talent ma, pokazała go chociażby we filmie Piękna i Szalona. Pozdrawiam.

InowroclawskiWilk

pieknościa nie jest ale nie jest fotomofelką tylko aktorką , wiec powinna umiec grac a nie wygladać , nie am to jak ocenianie ludzi po wyglądzie
a Kirsten ma coś w sobie, taki specyficzny urok

Bene

Niestety nie ma ani jednego ,ani drugiego....

Mantra_2

Roux dobrze prawi, zero seksu, a umiejętności tez na poziomie wielu dziewczynek w jej wieku występujących w filmach.

karezoid

Dla mnie Kirsten jest przecietna. Ludzie przyzwyczaili się, że hollywódzkie aktorki to mają być nie wiadomo jak piękne i potem wymagają także nie wiadomo czego :/. Ale właściwie talentu za bardzo też nie ma i nie będę jej bronić.
PS. Jak napisał Szajba (mam nadzieję, że bez ironii), noc jest piękna. W każdym razie ja bardziej lubię rozgwieżdżone, ciemne niebo od bialutkich chmurek na błękicie.

ingazyta

Według mnie ona jest b.ładna i utalentowana co udowodnila w arytmetyce diabla,gdzie zagrala naprawde swietnie.Jej uroda jest jednak specyficzna wiec nie musi sie wszystkim podobac.pozdro

_Mia_

Świetna? Była okropna. Sztuczna i nie przekonująca. Miała prawic ,ze naprawde zrozumiemy trudny tamtych czasów i co z teog wyszło? KLAPA. Wyglądała jak sierotka marysia. Zupełnie jej to nie wyszło.

Mantra_2

No cóż każdy ma inny gust,prawda?mi tam sie podobala w tym filmie

_Mia_

podpisuje sie pod tematem. B R Z Y D U L A (co nie znaczy ze moze jest dobrą aktorką.. )

Zdzislaw_Waciak

Może to trochę nie na temat, ale zauważyłam tu wypowiedź typu "skoro tak źle o niej mówisz, to najwyraźniej jej zazdrościsz" :/ Takie wypowiedzi są wszędzie. To już nie można o kimś wyrazić swojej złej opinii? Ludzie! To że się kogoś nie lubi nie znaczy od razu że mu się zazdrości!!

ingazyta

Moim zdaniem,Kirsten nie jest ani pięknością, ani brzydulą.po prostu, przeciętny wygląd.Co do talentu,to dobrze wspominam jej rolę w filmie"Przekleństwa niewinności".

ingazyta

Moim zdaniem jest ona ładna kobieta. Kazdy uznajde inne kanony piekna i kazdy ma inny gust, wiec nie mozna miec pretensji do kogos o to czy mu się podoba czy nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones