Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Nie wiem, chyba w rzeczywistości taka nie jest, ale w każdym filmie w którym dostaje role gra taką
zarozumiałą i wkurzającą dziewczynę. Strasznie mnie to denerwuje, macie podobne odczucia?

schaumoloczek

Ja nie. Ostatnio widziałam "Odwróceni zakochani" i tam nie miała takiej roli :) W "Melancholii" też raczej nie bardzo.

schaumoloczek

... a spider-man? tam przecież też taka nie była. A to dzięki niemu stała się sławniejsza i zyskała przezwisko "dziewczyna spider-mana" :)
Co prawda grała w wielu filmach, a ja widziałem ją może raptem w 4 produkcjach...

schaumoloczek

Nie zgadzam się. Ma coś takiego w twarzy, w oczach, że wydaje się jakaś taka wredna... Ale myślę, że to bardzo dobra aktorka. W wielu filmach ma role miłych, wrażliwych dziewczyn. Fajnie grała wariatkę, a już w "Wywiadzie z wampirem", jako mała dziewczynka, była świetna! Z tego co o niej czytałam, to nie jest też jakaś zarozumiała, nic z tych rzeczy.

tweety77

ahah to zgadzasz się jednak ;) + wywiad z wampirem - rola życia!

schaumoloczek

mówię, że faktycznie ma coś takiego w twarzy czasami jakby była wredna :D ale z drugiej strony jest delikatna... fajną ma urodę i spory talent, według mnie.

tweety77

No jak to niemka z pochodzenia córka Klausa Dunsta i Inez Rupprecht nie przepadam szczególnie za niemcami.

schaumoloczek

nie w kazdym filmie dostaje taka role ;p, a wimbledon, melancholia ?

schaumoloczek

Wygląd nasuwa skojarzenia z dziewczyną z sąsiedztwa, ale coś w jej wyrazie twarzy, sposobie bycia i gry sprawia, że muszę się z tobą zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones