Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

przepraszam wszystkich fanow ale ja jej nie cierpie! drazni mnie strasznie! Jeszcze jak była dzieckiem to jakos ogladałam filmy z nia...ale teraz :/ w elizabethtown grala wscibska, natretna gdule! ledwo dociagnelam do konca filmu! ah jak ona mnie denerwuje!!!!

polip

Wow, ktoś kto podziela moje zdanie (lol) polip, zapraszam na moj blog, ktorego adres znajdziesz na moim blogu tutaj :D
pozdro

użytkownik usunięty
Mantra_2

no to nie jestem sama... jak dla mnie to ona jest dość SZTUCZNA... nie jest też wcale dobrą aktorką, choć na świecie cieszy się dużą popularnością... w Spider-manie 2 była nie-do-przyjęcia :/

polip

No i przepraszam was bardzo ,ale ona nie gra. Ona występuje. Każde jej role są dokładnie takie same.
pozdro [na moim blogu jest adres pewnego anty-bloga ;)]

polip

też jej nie lubie (nie powiem że nie cierpie) spiderman i tak był głupi a ona jeszce musiała mnie dobic swoją rolą. przekleństwa niewinności mi sie podobały, ale na nią nie moglam patrezć! pozdro

polip

:DDDD chcialem wlasnie załozyć wątek o podobnym wydźwięku, ale widze ze jest się do czego podpiąc :)
nie moge na nią patrzeć, a tym bardziej jej słuchać!!
Kocham film Zakochany Bez Pamięci ale jak tylko ją widze w którejść scenie to nie myśle o filmie tylko czekam aż ona zniknie!!
podobnie mam jak widze Romana G. :D ale to inna bajka :D
jak dla mnie beznadzieja, antypatyczna, nieprzekonywująca.
byyyyrzyyyydaaalllll :DD
pzdr dla wszystkich którzy jej niecierpią :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones